ZBOG JAKE KIŠE ZASEDAO ŠTAB ZA VANREDNE SITUACIJE
14. maj 2014. Povodom nepovoljne hidrološke situacije, za koju je najavljeno da će potrajati i narednih dana, večeras u 21 čas je održana vanredna, 18. sednica Gradskog štaba za vanredne situacije, na kojoj je rečeno da su sva javna i komunalna preduzeća, ustanove i službe u pripravnosti. Za sada nije proglašeno vanredno stanje, a da li će do toga doći, zavisi od večerašnjeg razvoja situacije. Na vanrednom sast ...
Pročitaj više ›