ДАНАС ЈЕ ИСТЕКАО РОК ЗА ЛЕГАЛИЗАЦИЈУ
29. јануар 2014. Рок за подношење захтева за легализацију бесправно саграђених објеката у Србији истиче данас, упозорило је Министарство грађевине и урбанизма. Министарство подсећа да данас истиче рок дат локалним самоуправама да донесу нове ценовнике са накнадама за легализацију. ...
Pročitaj više ›