DEVOJČILA UPALA U STUB PEŠAČKOG MOSTA
9. januar 2014. Petnaestogodišnja devojčica iz Beograda koja zimski raspust provodi kod babe i dede u Čačku, prošle noći je upala u noseći stub pešačkog mosta na Zapadnoj Moravi. Prema rečima Bobana Uroševića, komandira odeljenja vatrogasne spasilačke čete u Čačku, pripadnici odeljenja za vanredne situacije odmah su reagovali po prijemu poziva koji su dobili u 22:25 sata. Nakon provere poziva, na intervenciju su ...
Pročitaj više ›