ДЕВОЈЧИЛА УПАЛА У СТУБ ПЕШАЧКОГ МОСТА
9. јануар 2014. Петнаестогодишња девојчица из Београда која зимски распуст проводи код бабе и деде у Чачку, прошле ноћи је упала у носећи стуб пешачког моста на Западној Морави. Према речима Бобана Урошевића, командира одељења ватрогасне спасилачке чете у Чачку, припадници одељења за ванредне ситуације одмах су реаговали по пријему позива који су добили у 22:25 сата. Након провере позива, на интервенцију су ...
Pročitaj više ›