„НАЈЧИТАЛАЦ“ У ШКОЛИ „ФИЛИП ФИЛИПОВИЋ“
19. децембар 2013. У суботу 21. децембра 2013. године одржаће се традиционална манифестација "Најчиталац" Дечјег одељења Градске библиотеке "Владислав Петковић Дис" са почетком у 12 часова. Том приликом ученици и чланови библиотекарске секције ОШ "Филип Филиповић" извешће мини представу "Чаробно вече". ...
Pročitaj više ›