U Vojnomedicinskoj akademiji u Beogradu 2. marta obeleženi su Dan i 182 godine postojanja ove vojnozdravstvene ustanove
U Vojnomedicinskoj akademiji u Beogradu 2. marta obeleženi su Dan i 182 godine postojanja ove vojnozdravstvene ustanove. Svečanosti su prisustvovali predsednik Vlade Republike Srbije prof. dr Đuro Macut, ministar odbrane Bratislav Gašić, kao i drugi ministri i uvaženi gosti. Ovom prilikom načelnik VMA pukovnik prof. dr Nenad Perišić uručio je plakete i zahvalnice pojedincima i institucijama koje su dale pose ...
Pročitaj više ›