Министарство здравља донело је одлуку о увођењу 24-часовног рада у домовима здравља на територији целе Србије
Министарство здравља донело је одлуку о увођењу 24-часовног рада у домовима здравља на територији целе Србије од данас 17. новембра, са циљем да се повећа доступност здравствене заштите грађанима и обезбеди ефикасније функционисање здравственог система.Kако се наводи у саопштењу, министар здравља Златибор Лончар рекао је да се продужењем радног времена домова здравља грађанима омогућава да до основне медици ...
Pročitaj više ›