Ministarstvo zdravlja donelo je odluku o uvođenju 24-časovnog rada u domovima zdravlja na teritoriji cele Srbije
Ministarstvo zdravlja donelo je odluku o uvođenju 24-časovnog rada u domovima zdravlja na teritoriji cele Srbije od danas 17. novembra, sa ciljem da se poveća dostupnost zdravstvene zaštite građanima i obezbedi efikasnije funkcionisanje zdravstvenog sistema.Kako se navodi u saopštenju, ministar zdravlja Zlatibor Lončar rekao je da se produženjem radnog vremena domova zdravlja građanima omogućava da do osnovne medici ...
Pročitaj više ›