МАНИФЕСТАЦИЈА „МОЈ АТОМСКИ ДАН“ ОДРЖАНА У ГОРЊОЈ ТРЕПЧИ
29. април 2014. У Атомској бањи “ Горња Трепча” данас је одржана манифестација под називом “Мој атомски дан” , посвећена лицима оболелим од мултипле – склерозе. Овом приликом организовано је предавање, конференција за новинаре, као и изложба радова оболелих од мултипле – склерозе. ...
Pročitaj više ›