ПАКЕТИЋИ ЗА НАЈМЛАЂЕ ЧЛАНОВЕ ДРУШТВА „DIABETES MELLITUS“
25. јануар 2014. У просторијама Друштва за борбу против шећерне болести "DIABETES MELLITUS", поводом Савиндана - школске славе, најмлађим члановима овог друштва су подељени пакетићи. Чланови Друштва су у првим годинама били родитељи деце оболеле од шећерне болести, а од 2007. године Удружење деце дијабетичара прераста у Друштво за борбу против шећерне болести " DIABETES MELLITUS " са два огранка; деце и одр ...
Pročitaj više ›