SUTRA PROTEST U KOMPANIJI „SLOBODA“ AD ČAČAK
16. jul 2014. godine
Samostalni sindikat kompanije”Sloboda” je na sastanku održanom u ponedeljak doneo odluku da će sutra,17.jula, učestvovati na protestnom skupu ispred Skupštine RS,a povodom donošenja novog Zakona o radu i o penzijsko-invalidskom osiguranju.
Kako se navodi u saopštenju,Samostalni sindikat “Slobode”, bez obzira na suprotan stav poslovodstva Kompanije i Sindikata pojedinih fabrika Odbrambene industrije Srbije,iznet u Lučanima na KZN bez prisustva predstavnika ovog sindikata, mišljenja je da treba učestvovati na sutrašnjem protestu iz razloga što su pomenuti Zakoni, u mnogim svojim odredbama, protiv interesa zaposlenih.
O autoru
Povezani sadržaji
Postavite komentar
You must be logged in to post a comment.