У ЈП „ГРАДАЦ“ СПРЕМНИ ЗА СНЕГ
9. децембар 2014.
Најављене мале количине снежних падавина неће нас омести у одвијању саобраћаја, каже технички директор ЈП „Градац“ Небојша Јелушић. Предузеће поседује довољне количине индустријске соли за одржавање путева, чишћење снега и леда у зимском периоду, за простор града и шире категорије.
O autoru
Povezani sadržaji
Postavite komentar
You must be logged in to post a comment.