U JP „GRADAC“ SPREMNI ZA SNEG
9. decembar 2014.
Najavljene male količine snežnih padavina neće nas omesti u odvijanju saobraćaja, kaže tehnički direktor JP „Gradac“ Nebojša Jelušić. Preduzeće poseduje dovoljne količine industrijske soli za održavanje puteva, čišćenje snega i leda u zimskom periodu, za prostor grada i šire kategorije.
O autoru
Povezani sadržaji
Postavite komentar
You must be logged in to post a comment.