ZAPOSLENJE ZA 150 VATROGASACA
4. maj 2015. godine
Načelnik Sektora za vanredne situacije i zamenik ministra unutrašnjih poslova Srbije Predrag Marić najavio je da će Ministarstvo uskoro zaposliti još 150 vatrogasaca za šta su obezbeđena sredstva.
– To je sa jedne strane mali broj, naročito kada se uzme u obzir da nam nedostaje 3.000 vatrogasaca, ali, za nas je svaki čovek važan, i oni će biti angažovani u jedinicama koje su nam najmanje popunjene, rekao je Marić.
Koliko će od tih 150 vatrogasaca dobiti posao u Čačku za sada se ne zna. To potvrđuje i Dragiša Broćić, načelnik Odeljenja za vanredne situacije Moravičkog okruga, koji kaže da na teritoriji okruga nedostaje 50 vatrogasaca.
O autoru
Povezani sadržaji
Postavite komentar
You must be logged in to post a comment.