SUTRA SE VRAĆAJU ČAČANSKI VUKOVCI SA LETOVANJA U ULCINJU
11. avgust 2015. godine
Nosioci Vukovih diploma čačanskih osnovnih škola, čije je letovanje finansirano iz budžeta grada Čačka, sutra se vraćaju iz Ulcinja.
U odmaralištu „Ovčar“ u okviru sedme smene boravi 141 vukovac, ali i mališani PU „Radost“, koje vode vaspitači, rekreatori, zdravstvene službe, tehničko osoblje koje svoje aktivnosti sprovode na najvišem nivou, pre svega zahvaljujući dobroj koordinaciji direktorke PU „Radost“ Vere Jovanović.
Inače, boravak u Ulcinju bio je ispunjen raznovrsnim sadržajima tokom čitavog dana, tako da su utisci dece o ovogodišnjem letovanju veoma pozitivni.