OTVORENI MEĐUNARODNI SAJMOVI ENERGETIKE I ZAŠTITE ŽIVOTNE SREDINE
15. oktobar 2015. godine
Na Beogradskom sajmu otvoren je 11. Međunarodni sajam energetike – „Energetika 2015“ i 12. Međunarodni sajam zaštite životne sredine – EcoFair.
Manifestacije koje povezuju potrebe, obaveze i mogućnosti u ovim oblastima, a koje se održavaju pod sloganom „Nova energija“ svečano je proglasio otvorenim Aleksandar Antić, ministar rudarstva i energetike u Vladi Srbije.