ЗАХВАЛНОСТ ЉУБИЋАЊИМА ЗБОГ ОДУСТАЈАЊА ОД ПАЉЕЊА ЛОГОРСКЕ ВАТРЕ ПРЕД ВАСКРС
27. април 2016. године
Црквена општина љубићка, захваљује се Месној заједници Љубић-Село и КУД Танаско Рајић што су, на молбу цркве црквене општине, одустали од организовања паљења логорске ватре и прославе на Велику суботу у вечерњим часовима.
За учињено дело Света Црква топло благодари и моли се Богу и Св. кнезу Лазару и свим Светим мученицима и новомученицима српским за благослов и свако добро члановима КУД-а и Месне заједнице, као и Свим Љубићанима,
старешина храма Св. кнез Лазар протојереј хаџи Владан Милосављевић
председник црквене општине Богољуб Теофиловић