IZVEŠTAJ RADNOG TIMA ZA 17. 12. 2020.
Na svim odeljenjima u okviru Opšte bolnice Čačak, koja su pretvorena u kovidodeljenja, hospitalizovano je 194 pacijenata. U respiratornom centru smešteno je 17 pacijenata, od kojih je 8 na respiratorima. U protekla 24 časa bio je prijem 23 pacijenta, otpust 19 pacijenata, bio je jedan prevod u Plavu halu, gde su smeštena 32 pacijenta i jedan prevod u Ivanjicu. Na žalost, bilo je 4 egzitusa, Ć.M. ( 1957 ) iz ...
Pročitaj više ›