REŠAVANJE STAMBENOG PITANJA IZBEGLICA
11. februar 2015.
Predstavnici grada Čačka i Gradske stambene agencije na sastanku u Republičkom komesarijatu za izbeglice Vlade Republike Srbije definisali su planove i aktivnosti na realizaciji projekta vezanih za rešavanje stambenih pitanja izbeglica koje žive u našem gradu. Nosilac aktivnosti na ovim projektima biće poverenik za izbeglice i Gradska stambena agencija Čačak.
O autoru
Povezani sadržaji
Postavite komentar
You must be logged in to post a comment.