ORGANIZOVAN 21. FESTIVAL MASKI
28. februar 2015. godine
U čačanskom Domu kulture povodom Bele pokladne nedelje, organizovan je 21. Festival maske za Moravički okrug. Dodeljene su nagrade za najbolju masku, najbolju grupnu masku, najizvorniju masku i druge. Organizator Festivala bilo je KUD „Abrašević“.
O autoru
Povezani sadržaji
Postavite komentar
You must be logged in to post a comment.