ОРГАНИЗОВАН 21. ФЕСТИВАЛ МАСКИ
28. фебруар 2015. године
У чачанском Дому културе поводом Беле покладне недеље, организован је 21. Фестивал маске за Моравички округ. Додељене су награде за најбољу маску, најбољу групну маску, најизворнију маску и друге. Организатор Фестивала било је КУД „Абрашевић“.
O autoru
Povezani sadržaji
Postavite komentar
You must be logged in to post a comment.