Nalazite se ovde:Naslovna » Društvo » POSETA FABRICI NAMEŠTAJA U PRANJANIMA

POSETA FABRICI NAMEŠTAJA U PRANJANIMA

29. septembar 2015. godine

Predsednik opštine Gornji Milanovac Milisav Mirković sa saradnicima u petak je posetio fabriku nameštaja „Classic Style Furniture“ iz Pranjana.

Generalni direktor preduzeća, gospodin Bronislav Bialoblocki upoznao je predsednika Mirkovića sa planovima razvoja ove kompanije i zahvalio se predsedniku i Opštini Gornji Milanovac na podršci koju su do sada pružili.Gospodin Bialoblocki objasnio je da fabrika nameštaja, inače izvozno orijentisana, planira da proširi proizvodne kapacitete kao i izvoz. To bi naravno podrazumevalo i otvaranje novih radnih mesta.

Kako je predsednik opštine istakao, ova firma naravno kao i sve druge gornjomilanovačke od izuzetnog je značaja za opštinu Gornji Milanovac imajući u vidu da se u narednom periodu planira povećanje broja zaposlenih sa seoskog područja, ali da ga je posebno obradovalo to što ovo preduzeće planira da u narednoj godini proširi svoju proizvodnju.

Trenutno fabrika nameštaja „Classic Style Furnitureima 40 zaposlenih a u skorije vreme, kako je najvljeno iz ove fabrike, broj će se povećati za još 50 radnika. Takođe, u narednom periodu, kada proizvodnja fabrike bude pod punim kapacitetom, očekuje se da broj ukupno zaposlenih bude 150. Pojedini delovi proizvodnje rade u dve smene.

Predsednik Mirković je rekao da fabrika nameštaja „Classic Style Furnituremože da računa na apsolutnu podršku opštine Gornji Milanovac, podršku Opštinske uprave, kao i pomoć u realizaciji planiranih aktivnosti.

O autoru

Broj objavljenih članaka : 25801

© 2011 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team

Scroll to top