POČEO DRUGI DEO ZIMSKOG RASPUSTA
1. februar 2016. godine
Drugi deo zimskog raspusta za osnovce i srednjoškolce u centralnoj Srbiji počinje danas i trajaće do 12. februara, ali će zbog državnog praznika, Sretenja, 15. februara, đaci ponovo krenuti u škole tek 17. februara. Prvo polugodište se završilo 29. januara, a drugo počinje nakon zimskog raspusta i državnih praznika – 17. februara.