SUZBIJANJE KOROVA NA KEJU
23. jul 2015. godine Iz JKP "Gradsko zelenilo" obaveštavaju da će se u četvrtak 23. jula i petak 24. jula vršiti prskanje protiv korova na stazama na čačanskom i Ljubić-keju. Prskanje staza će biti izvršeno u periodu od 5 do 11 sati. Mole se građani da u ovom periodu od 5 do 14 sati ne koriste staze za šetnju. ...
Pročitaj više ›