POČEO UPIS U SREDNJE ŠKOLE
6. jul 2015. godine U srednjim školama u Srbiji danas počinje upis učenika za školsku 2015/16. godinu ali i drugi, dodatni krug za decu koja su ostala neraspoređena nakon prvog upisnog ciklusa. Prema rečima nadležnih iz Školske uprave Čačak, kao i prethodnih, i ove godine vladalo je veliko interesovanje učenika za upis u Medicinsku školu. ...
Pročitaj više ›