БИЦИКЛИСТИ БОРЦА ОСВОЈИЛИ ОСАМ МЕДАЉА
29. јун 2015. године На Првенству Србије у друмској вожњи које је одржано протеклог викенда у Ердевику и Краљеву бициклисти Борца освојили су три сребрне и пет бронзаних медаља. У петак 26. јуна у Ердевику одржано је Првенство Србије у Олимпијској дисциплини појединачни хронометар. У сениорској конкуренцији наступио је Горан Антонијевић и на стази дугој 30км. У апсолутној конкуренцији освојио је треће место ...
Pročitaj više ›