MINISTAR VERBIĆ:“ ŠKOLSKA GODINA SE ZAVRŠAVA NA VREME“
26. mart 2015. godine Ministar prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Srđan Verbić izjavio je da većina škola u Srbiji radi regularno i da nema razloga da se školska godina ne završi na vreme."To znači da će nastavnici zaključiti ocene đacima i da će učenici osmih razreda polagati maturu kako je i planirano. Što se tiče nastavnika koji su u štrajku, njima će i od naredne plate biti umanjene zarade, u skladu sa ...
Pročitaj više ›