Izveštaj Radnog tima za praćenje širenja korona virusa na teritoriji grada Čačka za 25. februar 2022.
- SAOPŠTENJE ZA JAVNOST- Na svim odeljenjima u okviru Opšte bolnice Čačak, koja su pretvorena u kovid odeljenja, hospitalizovan je 21 pacijent. U respiratornom centru smešteno je 2 pacijenta, nema pacijenata na respiratoru. U protekla 24 časa bio je prijem 2 pacijenta i otpust 4 pacijenta.Hospitalizovane su 2 Covid pozitivne porodilje na odeljenju ginekologije i 2 Covid pozitivna deteta na odeljenju pedijatrije .Za ...
Pročitaj više ›