Izveštaj Radnog tima za praćenje širenja korona virusa na teritoriji grada Čačka za 13. Decembar 2021.
- SAOPŠTENJE ZA JAVNOST- Na svim odeljenjima u okviru Opšte bolnice Čačak, koja su pretvorena u kovid odeljenja, hospitalizovan je 41 pacijent. U respiratornom centru smešteno je 7 pacijenata, nema pacijenata na respiratoru. U protekla 24 časa bio je otpust 7 pacijenta i prijem 4 pacijenta.Na žalost, bilo je 2 egzitusa, I.M. (1949) iz Čačka (pozitivna) i I.N. (1937) iz Lučana (pozitivan). Od 52 uzorka iz Čačka ...
Pročitaj više ›