Izveštaj Radnog tima za praćenje širenja korona virusa na teritoriji grada Čačka za 17. April 2021.
- SAOPŠTENJE ZA JAVNOST- Na svim odeljenjima u okviru Opšte bolnice Čačak, koja su pretvorena u kovid odeljenja, hospitalizovano je 138 pacijenta. U respiratornom centru smešteno je 16 pacijenata, 1 pacijent je na respiratoru. U protekla 24 časa bio je prijem 13 pacijenata i otpust 14 pacijenata. Bio je 1 transport za Anemiju.Na žalost, bilo je 3 egzitusa, P.M. (1944) iz Čačka (pozitivna), L.M. (1949) iz Ivanji ...
Pročitaj više ›