ПОЧЕЛА КУПАЛИШНА СЕЗОНА
15. јун 2015. године Купалишна сезона на градском базену и Морави званично је почела данас, каже Александар Јаковљевић, директор СЦ "Младост". Обезбеђени су сви услови за безбедност купача, а цена дневне карте за базен је иста као прошле године. ...
Pročitaj više ›