ОДРЖАН КОНЦЕРТ ПИЈАНИСТКИЊЕ ДРАГАНЕ ДИМИЋ
20. март 2015. године У концертној сали Музичке школе "Др Војислав Вучковић" у Чачку, под називом "Српски композитори клавиру на дар", концерт је одржала Драгана Димић професорка Филолошко-уметничког факултета у Крагујевцу. ...
Pročitaj više ›