АМБАСАДОР НАЈАВИО ДОЛАЗАК НЕМАЧКИХ КОМПАНИЈА У ЧАЧАК
6. март 2015. године "Штета је и срамота што ниједна немачка компанија не послује у Чачку", оценио јеамбасадор Немачке Хајнц Вилхелм приликом посете Чачку и разговора са градским руководством. Вилхелм је најавио долазак неких немачких компанија у наш град, али није прецизирао која немачка компанија је заинтересована за улагање. ...
Pročitaj više ›