ФЕСТИВАЛ НАУКЕ У ОШ „СВЕТИ САВА“
19. фебруар 2015. У ОШ „Свети Сава“, већ традиционално, четврти пут се организује ФЕСТИВАЛ НАУКЕ. Програм почиње 21. фебруара у 10 сати, а завршава се око 14 сати. Основни циљ фестивала је да наставници заједно са ученицима кроз едукативно-забавни програм посетиоцима приближе и дочарају свет науке, да деца науку заволе, да путем вршњачког учења прошире своја знања и увиде где све наука има примену у свакодн ...
Pročitaj više ›