Počeo upis učenika u srednje škole
U srednjim školama počeo je upis učenika koji su raspoređeni u prvom upisnom krugu, a đaci će na ovaj način moći da to učine još sutra. Oni koji žele da iskoriste prednost elektronskog upisa preko portala Moja srednja škola imaju rok do 20. jula. Učenici koji su ostali bez mesta u srednjim školama u prvoj raspodeli danas popunjavaju i predaju liste želja za upis profila u kojima nisu popunjene upisne kvote, a u k ...
Pročitaj više ›