Izveštaj Radnog tima za praćenje širenja korona virusa na teritoriji grada Čačka za 1. februar 2022.
- SAOPŠTENJE ZA JAVNOST- Na svim odeljenjima u okviru Opšte bolnice Čačak, koja su pretvorena u kovid odeljenja, hospitalizovano je 64 pacijenta. U respiratornom centru smešteno je 8 pacijenata, 3 pacijenta su na respiratoru. U protekla 24 časa bio je prijem 9 pacijenata , otpust 9 pacijenta i 1 transport za Beograd.Na žalost, bilo je 2 egzitusa, P.M. (1952) iz Lučana (pozitivna) i F.R. (1938) iz Čačka (pozit ...
Pročitaj više ›