Izveštaj Radnog tima za praćenje širenja korona virusa na teritoriji grada Čačka za 2. Oktobar 2021.
- SAOPŠTENJE ZA JAVNOST- Na svim odeljenjima u okviru Opšte bolnice Čačak, koja su pretvorena u kovid odeljenja, hospitalizovano je 174 pacijenata. U respiratornom centru smešteno je 16 pacijenata, od toga je 7 pacijenata na respiratorima. U protekla 24 časa bio je prijem 17 pacijenata, otpust 11 pacijenata, 3 transporta za Anemiju i 1 transport za Beograd. Hospitalizovane su i 2 Covid pozitivne trudnice i jed ...
Pročitaj više ›