Izveštaj Radnog tima za praćenje širenja korona virusa na teritoriji grada Čačka za 25. Septembar 2021.
- SAOPŠTENJE ZA JAVNOST- Na svim odeljenjima u okviru Opšte bolnice Čačak, koja su pretvorena u kovid odeljenja, hospitalizovano je 165 pacijenata. U respiratornom centru smešteno je 17 pacijenata, od toga su 4 pacijenta na respiratorima. U protekla 24 časa bio je prijem 21 pacijenta, otpust 15 pacijenata i jedan transport za Kruševac. Na žalost, bilo je 2 egzitusa, O.M. (1950) iz Čačka (pozitivna) i Š.C. (193 ...
Pročitaj više ›