Izveštaj Radnog tima za praćenje širenja korona virusa na teritoriji grada Čačka za 4. Septembar 2021.
- SAOPŠTENJE ZA JAVNOST- Na svim odeljenjima u okviru Opšte bolnice Čačak, koja su pretvorena u kovid odeljenja, hospitalizovano je 38 pacijenata. U respiratornom centru smeštena su 3 pacijenta, od toga je 1 pacijent na respiratoru. U protekla 24 časa bio je prijem 5 pacijenata, otpust 7 pacijenata, 1 transport za Kruševac i 1 transport za Batajnicu.Od 209 uzoraka iz Čačka pozitivnih je 59, iz Gornjeg Milanovca ...
Pročitaj više ›