Nalazite se ovde:Naslovna » Политика » СНС ЛУЧАНИ: ЈЕДНОГЛАСНО ЗА ВУЧИЋА

СНС ЛУЧАНИ: ЈЕДНОГЛАСНО ЗА ВУЧИЋА

16. фебруар 2017. године

На данашњој седници Повереништва ОО СНС Лучани, одржаној у Гучи, једногласно је подржан предлог Председништва СНС да кандидат СНС за председника Републике Србије буде Александар Вучић, председник СНС и актуелни премијер Владе Републике Србије.

Лучански напредњаци су оценили да је Александар Вучић несумљиво човек од највећег поверења, због чега се Председништво СНС и определило за његову кандидатуру. Указано је на велики значај председничких избора, имајући увиду да су се све претходне власти мењале управо на председничким изборима.

Слободан Јоловић, члан ГО и повереник ОО СНС Лучани је истакао да „он нема дилеме да треба да подржи одлуку Председништва да председнички кандидат буде Александар Вучић, указујући да су јединствен став и једногласно донета одлука веома важани за нимало лаку кампању у читавом Моравичком округу, имајући увиду да ће, како су најавили, кандидати бити и Бошко Обрадовић, Вук Јеремић, Томислав Николић а можда и Братислав Југовић“. Уз то, нагласио је и најављену подршку Веља Илића кандидату Вуку Јеремићу.

СНС у Лучанима посебно је захвална премијеру Вучићу и Влади Републике Србије на доприносу у обезбеђењу послова у предузећу „МБ Наменска производња“, обезбеђењу средстава за изградњу бедема, путева, Дома трубача у Гучи и друге инфраструктуре.

Лучански напредњаци верују да ће наредних дана се постићи договор и са Томиславом Николић, који ће, без обзира на њихову одлуку, имати утицај на део бирачког тела, а то било добро за гарантован успех и победу Александра Вучића у првом кругу, наводи се у саопштењу Повереништва ОО СНС Лучани.

 

O autoru

Broj objavljenih članaka : 25801

© 2011 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team

Scroll to top