ПРЕДАВАЊЕ И ПРЕДСТАВА О БЕЗБЕДНОСТИ САОБРАЋАЈА
2. мај 2015. године Представници Агенције за безбедност саобраћаја Владе Републике Србије боравили су у нашем граду, где су одржали састанак са градоначелником Чачка мр Војиславом Илићем и члановима Савета за безбедност саобраћаја у циљу упознавања са активностима које локални Савет предузима. Посета представника Агенције за безбедност саобраћаја је употпуњена и едукативном позоришном представом за ученике ...
Pročitaj više ›