PREDAVANJE I PREDSTAVA O BEZBEDNOSTI SAOBRAĆAJA
2. maj 2015. godine Predstavnici Agencije za bezbednost saobraćaja Vlade Republike Srbije boravili su u našem gradu, gde su održali sastanak sa gradonačelnikom Čačka mr Vojislavom Ilićem i članovima Saveta za bezbednost saobraćaja u cilju upoznavanja sa aktivnostima koje lokalni Savet preduzima. Poseta predstavnika Agencije za bezbednost saobraćaja je upotpunjena i edukativnom pozorišnom predstavom za učenike ...
Pročitaj više ›